Ortodoncja Warszawa

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w gabinecie stomatologicznym TOP-ORTODENT Jolanta Musialska-Przytuła Niepubliczny ZOZ:


1. Szanowna Pani / Szanowny Panie, Administratorem Twoich danych osobowych jest TOP-ORTODENT Jolanta Musialska-Przytuła Niepubliczny ZOZ , zwany dalej „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: TOP-ORTODENT Jolanta Musialska-Przytuła Niepubliczny ZOZ, 02-804 Warszawa, ul. Pasaż Ursynowski 9 lub telefonując pod numer: 22 648 03 84 lub 606 277 267. Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: cta@post.pl.

2. Twoje dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zarówno obecnej jak i przyszłych. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu uwzględnienia Pani / Pana osoby w procesie rekrutacji.

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres ograniczony wyrażoną przez Ciebie zgodą.

6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych. Zasady udostępnienia dokumentacji pracowniczej zostały określone przez przepisy polskiego prawa.

7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

*Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jaj sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267