Ortodoncja Warszawa

Chirurgia stomatologiczna


Usługi w tej dziedzinie stomatologii, wykonywane w naszym gabinecie, obejmują nie tylko ekstrakcje zębów, których nie można leczyć zachowawczo.

Wykonujemy wiele zabiegów z zakresu małej chirurgii, jak na przykład:

- usuwanie zębów zatrzymanych
- usuwanie zębów nadliczbowych
- chirurgiczne odsłanianie zębów do celów ortodontycznych
- zabiegi resekcji wierzchołków korzeni
- usuwanie torbieli
- podcinanie wędzidełka
- nacięcie i zaopatrzenie ropnia
- szycie zębodołu, rany
- inne

Kompetencje lekarzy i wiele wykonanych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej pozwalają nam na zaproponowanie Państwu skutecznego leczenia.
Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267