Ortodoncja Warszawa

Mikroskop stomatologiczny firmy KARL KAPS


Gabinet stomatologiczny TOP-ORTODENT został wyposażony w nowoczesny mikroskop stomatologiczny firmy KARL KAPS. Firma KARL KAPS, to jeden z czołowych producentów mikroskopów medycznych, posiadająca za sobą 50 lat obecności na rynku i ciesząca się uznaniem oraz renomą w ponad siedemdziesięciu krajach świata.

Mikroskop stomatologiczny jest nieocenionym narzędziem pracy lekarza dentysty umożliwiającym mu bardzo dokładne, wszechstronne diagnozowanie i precyzyjne przeprowadzenie procesu leczenia schorzeń stomatologicznych. Zastosowanie mikroskopu pozwala lekarzowi na właściwe oświetlenie i powiększenie pola zabiegowego. Zintegrowany system metalo-halogenowego oświetlenia MH 50 wytwarza emisję światła o temperaturze barwy zbliżonej do temperatury barwy światła słonecznego wynoszącej 5800 stopni Kelvina. Mikroskop pozwala na uzyskanie powiększenia od 4 do 20 razy. Dobra widoczność jest podstawą prawidłowego leczenia stomatologicznego, a silne powiększenie pola widzenia to gwarancja poprawy dokładności pracy lekarza. Zastosowanie dużych powiększeń pozwala lekarzowi na wykonywanie zabiegów, które bez wykorzystania mikroskopu nie byłyby możliwe.

Zastosowanie mikroskopu stomatologicznego umożliwia, miedzy innymi:
- znakomitą widoczność pola zabiegowego
- zwiększenie precyzji pracy podczas leczenia kanałowego
- lokalizację oraz opracowanie cienkich i zakrzywionych kanałów korzeniowych
- odnalezienie ujść dodatkowych kanałów lub ich rozwidleń
- prawidłowe opracowanie kanałów o nietypowej budowie anatomicznej
- pokonywanie niedrożności w kanale korzeniowym
- powtórne leczenie kanałowe
- leczenie perforacji wewnątrzkanałowej
- łatwiejsze, szybsze i dokładniejsze opracowanie całego systemu kanałowego zęba
- ułatwienie preparowania ubytku próchnicowego
- ułatwienie dostrzeżenia plamek próchnicowych na zębie w trudno dostępnych miejscach
- wykrywanie nieszczelności wypełnień
- zdiagnozowanie pionowego pęknięcia korony i korzenia zęba
- usuwanie złamanych narzędzi

Zapraszamy Państwa do skorzystania z leczenia przy wykorzystaniu mikroskopu stomatologicznego.
Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267