Ortodoncja Warszawa

O firmie


Ładny uśmiech jest najlepszą wizytówką każdego człowieka zarówno w kontaktach osobistych, jak i służbowych. Warto więc zadbać o zdrowe i piękne zęby. Chętnie w tym Państwu pomożemy.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy kompleksowo wyposażony, klimatyzowany, gabinet stomatologiczny. Każdemu z naszych pacjentów zapewniamy wykonanie profesjonalnych zabiegów stomatologicznych z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i higieny. Higiena w gabinecie jest na bieżąco monitorowana przez Sanepid. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, uważnie wsłuchując się w jego oczekiwania.

Profesjonalni i wysoce wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, zaproponują Państwu usługi stomatologiczne w pełnym zakresie i zapewnią ich wysoką jakość. Zabiegi wykonywane są przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu stomatologicznego, z zachowaniem pełnej aseptyki. Profesjonalna diagnostyka dokonywana przez lekarzy stomatologów jest wspierana przez możliwość wykonywania na miejscu zdjęć zębowych RTG, które są przenoszone poprzez system radiowizjografii bezpośrednio na ekran komputera znajdujący się przed pacjentem siedzącym na fotelu unitu stomatologicznego. Do Państwa dyspozycji stawiamy wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Naszą specjalnością jest ortodoncja. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Zapraszamy dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowane przez nas leczenie ortodontyczne to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Gabinet jest przystosowany do świadczenia usług stomatologicznych pacjentom niepełnosprawnym.

Mamy również niespodziankę dla naszych najmłodszych pacjentów. Przed swoją wizytą, lub w oczekiwaniu na koniec zabiegu rodzica, mogą milo spędzić czas w kąciku dla dzieci pełnym zabawek, kredek i kolorowych pisaków.

Zapraszamy dzieci i dorosłych !

Jolanta Musialska-Przytuła
Lekarz Stomatolog
Specjalista Drugiego Stopnia - Ortodonta

Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267