Ortodoncja Warszawa

O mnie


Szanowni Państwo,

przedstawiając się, pragnę Państwa poinformować, że w 1989 r. ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi uzyskując tytuł lekarza stomatologa. Kilka lat później, w roku 1994, zdałam egzaminy pozwalające mi na otrzymanie dyplomu Pierwszego Stopnia Specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej.

Po intensywnym okresie szkolenia i złożeniu odpowiednich egzaminów przed Komisją Egzaminacyjną z ramienia Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej, w roku 2001, uzyskałam tytuł Specjalisty Drugiego Stopnia w zakresie ortodoncji.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, między innymi, poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach prowadzonych przez uznane, krajowe i zagraniczne autorytety w dziedzinie ortodoncji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego
(www.ortodonci.com.pl).

Zapraszam do współpracy

Jolanta Musialska-Przytuła
Lekarz stomatolog
Specjalista Drugiego Stopnia - Ortodonta
Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267