Ortodoncja Warszawa

Protetyka


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług protetycznych wykonywanych przez profesjonalnie przygotowanych do tego lekarzy stomatologów.

W zakresie protetyki wykonujemy:

- korony całoceramiczne (bez metalu) i klasyczne
- licówki porcelanowe i kompozytowe
- mosty
- wkłady koronowo–korzeniowe
- protezy szkieletowe klamrowe i bezklamrowe
- protezy akrylowe
- uzupełnienia na implantach

KORONA - porcelanowa, porcelanowo-metalowa, lub akrylowa nakładka obejmująca cały ząb, w celu wzmocnienia go, zmiany koloru, lub kształtu na bardziej estetyczny.

LICÓWKA - cienka (około 1 mm) nakładka przedniej części zęba (tzw. strony licowej) wykonana w tym samym celu, co korona.

MOST - uzupełnienie 1, lub 2, lub 3 zębów brakujących, oparte na zębach (filarach) własnych. Przęsłem są zęby sztuczne, zastępujące zęby brakujące.

WKŁADY koronowo – korzeniowe, to sztyfty metalowe, lub kompozytowe umieszczone w kanale martwego zęba, jako rusztowanie do odbudowania korony zęba.

PROTEZY szkieletowe i akrylowe są stosowane przy większych brakach zębów.

UZUPEŁNIENIA NA IMPLANTACH stosuje się w przypadku braku własnego zęba(zębów), którego(które) można odbudować na sztucznym korzeniu – implancie.
Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267