Ortodoncja Warszawa

RTG/RVG


Gabinet TOP-ORTODENT został wyposażony w nowoczesny aparat rentgenowski TROPHY ELITYS, wyprodukowany przez firmę TROPHY RADIOLOGIE S.A., FRANCE należącą do KODAK COMPANY, oraz system radiowizjografii RVG ULTIMATE, tej samej firmy, z oprogramowaniem TROPHY WINDOWS generacji 6.04.

Promieniowanie X nie jest neutralne i może być niebezpieczne.

Aparat ELITYS to aparat RTG do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych z generatorem wysokiej częstotliwości eliminującym promieniowanie miękkie nieprzydatne w diagnostyce, co w efekcie daje redukcję promieniowania pochłanianego przez pacjenta o 30%. Dodatkowo czas naświetlania jest krótszy, co jest szczególnie istotne podczas leczenia.

Aparat rentgenowski może pracować samodzielnie, a zdjęcia są wówczas wykonywane na kliszy rentgenowskiej. Można jednak uzyskać jeszcze większą redukcję dawki napromieniowana, oraz większe możliwości diagnostyczne poprzez instalację systemu radiowizjografii. Istotą jakości radiowizjografii jest czujnik, na który padają promienie X z aparatu rentgenowskiego, a skutkiem jest pojawienie się rentgenowskiego zdjęcia zęba na ekranie komputerowego monitora przymocowanego do unitu stomatologicznego.

Czujnik RVG ULTIMATE integruje ekskluzywną technikę TROPHY SuperCMOS i jest jedynym systemem na świecie mogącym rywalizować jako równy jakości kliszy rentgenowskiej - mowa o rozdzielczości. Towarzyszą mu wyspecjalizowane narzędzia oprogramowania, które pozwalają użytkownikowi wykorzystać w pełni jego potencjał w sposób łatwy i efektywny.
Czujnik RVG ULTIMATE z oprogramowaniem TROPHY WINDOWS 6.04 pracuje w dwóch trybach otrzymywania zdjęć:
a) wysoka rozdzielczość - maksymalna ilość szczegółów przy niskim czasie emisji
b) wysoka czułość - zmniejszenie dawki emitowanego promieniowania i jeszcze krótszy czas naświetlania, co skutkuje dalszą redukcją dawki promieni X nawet do 90% dawki z tradycyjnego aparatu RTG.

Monitor komputera znajduje się w polu widzenia lekarza, gdy ten wykonuje zabieg przy fotelu, a także przed pacjentem. Pacjent ma również możliwość wizualizacji zdjęcia, co ułatwia w znacznym stopniu komunikację miedzy lekarzem, a pacjentem. System RVG jest zawsze w polu działania lekarza, nie pogarsza zatem ergonomii jego pracy przy fotelu.

Mamy nadzieję na to, że urządzenie RTG TROPHY ELITYS + RVG TROPHY ULTIMATE + TROPHY WINDOWS 6.04 w pełni Państwa usatysfakcjonuje dzięki swoim dużym możliwościom diagnostycznym.
Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267