Ortodoncja Warszawa

Stomatologia dziecięca


Dzieci, to nasi wyjątkowi i najdzielniejsi pacjenci. Pierwsza wizyta jest wizytą adaptacyjną w celu zapoznania się z lekarzem i gabinetem stomatologicznym. Do dyspozycji Państwa dzieci pozostaje profesjonalnie przygotowany, miły, wyrozumiały i cierpliwy personel. Naszym największym sukcesem jest to, kiedy dziecko nie płacze podczas zabiegu i chętnie wraca do swojego lekarza dentysty. Dla każdego dziecka przewidzieliśmy nagrody.

W zakresie stomatologii dziecięcej proponujemy:

- ekstrakcje zębów mlecznych, oraz stałych w uzasadnionych przypadkach
- leczenie zębów stałych, oraz mlecznych z możliwością założenia wypełnień kolorowych
- estetyczną odbudowę zębów po urazach
- instruktaż odpowiednich zabiegów higieny jamy ustnej
- profilaktykę próchnicy (lakowanie i lakierowanie)
- utrzymywacze przestrzeni po przedwczesnej utracie zębów mlecznych.

Polecamy Państwu przy tej okazji zapoznanie się z informacjami z zakresu: PROFILAKTYKA, STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA i ORTODONCJA.

W naszym gabinecie przygotowaliśmy kącik dla dzieci wyposażony w zabawki, kolorowe kredki i książki, tak aby Państwa dziecko mogło miło spędzić czas, podczas gdy Państwo sami korzystacie z usług stomatologicznych świadczonych w TOP-ORTODENT.
Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267