Ortodoncja Warszawa

Stomatologia zachowawcza


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu stomatologii zachowawczej. Lekarz dentysta zapozna się z Państwa oczekiwaniami, dokona przeglądu stanu uzębienia, wyczerpująco o nim poinformuje i zaproponuje najdogodniejszy i najskuteczniejszy plan leczenia. Na tym etapie leczenia, lekarz ma do dyspozycji aparat RTG/RVG, a wykonane zdjęcie zęba/zębów będzie widoczne na ekranie komputera umieszczonego przy unicie stomatologicznym, tak aby pacjent mógł je też widzieć. Podstawowym problemem towarzyszącym pacjentom przy wizycie u dentysty jest obawa przed bólem. W porozumieniu z lekarzem, na Państwa życzenie zastosujemy znieczulenie przed leczeniem zachowawczym zęba. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone materiały światłoutwardzalne. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby wypełnienia były starannie wykonane. Oferujemy Państwu usługi stomatologiczne o najwyższym standardzie jakości.

W zakresie stomatologii zachowawczej proponujemy:

- leczenie zębów z rekonstrukcją utraconych tkanek przy użyciu nowoczesnych sprawdzonych materiałów światłoutwardzalnych
- leczenie endodontyczne (kanałowe) z możliwością monitorowania przebiegu leczenia z wykorzystaniem nowoczesnego aparatu RTG z radiowizjografią RVG
- wybielanie zębów martwych i żywych
- kosmetyczną odbudowę zębów po urazach
- likwidację nadwrażliwości szyjek zębów występującej przy szczotkowaniu, spożywaniu słodkich pokarmów, lub działaniu bodźców termicznych.

Chcielibyśmy także zwrócić Państwa uwagę na nasze promocje wynikające z Karty Stałego Pacjenta, a dotyczące właśnie leczenia z zakresu stomatologii zachowawczej. Prosimy o zapoznanie się z warunkami promocji, a informacje na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej po wejściu w „Zobacz nasze najnowsze promocje”.
Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267