Ortodoncja Warszawa

Implanty


Implant w stomatologii jest to element zastępujący korzeń zęba, który wcześniej został utracony. Implanty są wykonywane z tytanu, który jest materiałem lekkim i wytrzymałym na obciążenia powstające w wyniku działania różnych sił na zęby. Chirurgiczne wprowadzenie wszczepu w kość umożliwia następnie wykonanie stałej (nieruchomej) pracy protetycznej w postaci korony. Rozleglejsze braki zębowe wymagają większej ilości implantów i osadzenia na nich mostów, protez częściowych, lub całkowitych. Implanty są najbardziej fizjologiczną formą odbudowy utraconego zęba bez naruszania zębów sąsiednich, a odbudowana korona na implancie nie różni się estetyką i funkcjonalnością od własnych zębów.

Implanty są obecnie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy uzupełniając w ten sposób utracone wcześniej zęby, chcą zapomnieć o uczuciu skrępowania podczas uśmiechania się, rozmowy, spotkań towarzyskich, czy spotkań biznesowych.
Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267