Ortodoncja Warszawa

Stomatologia estetyczna


Stomatologia estetyczna ma korzystny wpływ na wiele elementów naszego codziennego życia. Posiadając białe i zadbane zęby chętniej się uśmiechamy, ograniczamy nasze kompleksy. Białe, zadbane zęby poprawiają samopoczucie, ułatwiają kontakty międzyludzkie, czy też ułatwiają zdobycie pracy.

Zabiegi stomatologii estetycznej zaczynamy od konsultacji i dokonania przeglądu stanu uzębienia. Jeżeli jest to konieczne lekarz, lub higienistka stomatologiczna usunie kamień nazębny i profesjonalnie oczyści zęby z osadu.

Następny krok, po uzgodnieniu planu leczenia, rozpoczynamy zwykle od korekty koloru, czyli wybielania zębów przy użyciu materiałów stomatologicznych wysokiej jakości. Wybielanie może dotyczyć zębów martwych i żywych, pojedynczych zębów, jak i pełnego uzębienia. Może ono być przeprowadzone w gabinecie, jak również w domu przez pacjenta. Wybielanie zębów jest prostym, nieinwazyjnym zabiegiem, poprawiającym estetykę uzębienia. Polega na rozjaśnianiu przebarwień szkliwa i zębiny. Efekt wybielania utrzymuje się w zależności od indywidualnych czynników fizjologicznych, diety i higieny jamy ustnej, od kilku miesięcy do kilku lat.

Do stomatologii estetycznej można zaliczyć inne specjalistyczne zabiegi stomatologiczne takie, jak korekta kształtów zębów i zmiana ich koloru przy użyciu wysokoestetycznych materiałów światłoutwardzalnych, lub pełnoceramicznych uzupełnień protetycznych takich, jak licówki i korony.

W naszym gabinecie możemy także nakleić Państwu biżuterię nazębną, czyli ozdoby najróżniejszego kształtu przyklejane na zęby bez uszkadzania ich struktury.
Naszą specjalnością jest ortodoncja. Ortodoncja Warszawa. Dlatego szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji. Doświadczony i posiadający bogatą wiedzę specjalista ortodonta Warszawa dołoży wszelkich starań, aby właściwe zdiagnozować, a potem podjąć skuteczne leczenie wad zgryzu, we współpracy z pacjentem. Nasz specjalista ortodonta w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież, jak i pacjentów dorosłych. Oferowana przez nas ortodoncja Warszawa Ursynów to usługa na najwyższym poziomie. Nasza ortodoncja to połączenie leczenia w komfortowych warunkach z estetyką wykonanych prac. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalny ortodonta, specjalista ortodonta, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dane kontaktowe

Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

tel. +48 22 648 03 84
kom. +48 606 277 267


Dane kontaktowe


Adres:
Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa

+48 22 648 03 84
+48 606 277 267